| An23deeaa200 a întrebat:

Aveti idee cat costa o carcasa pentru un telefon?

mersii:*...dau FUNDITZZAA!

Răspuns Câştigător
| Andrei0510 a răspuns:

Daca e una simpla, atunci e cam 15-20 lei,dar daca e una personalizata(poze, vedete, peisake, jocuri, etc) atunci e cam 30 lei!

6 răspunsuri:
| raducu1205 a răspuns:

Depinde la ce telefon iti trebuie. O carcasa ar costa intre 30-50 lei, originala. http://accesorii.flashgsm.ro/....../index.php
FUNDA? :D

| AlexAvram94 a răspuns:

Acum depinde si de telefon!

| eueueueueudoareu a răspuns:

Nu prea e ca la raspunsul castigator... daca e simpla si transparenta costa intre 20 si 30 de lei depinde materialul(silicon, cauciuc etc.), daca e cu model intre 30-70 de lei(depinde si magazinul ca la accesorize e 70, in omnia e 35. ) si daca e cu pietricele intre 40-100 de lei(tot magazinul depinde). preturile astea sunt de la huse pentru iphone 4.