| xDavidxX a întrebat:

Sall TPU, cine imi da un site unde pot vedea meciu de deseara barca - santos sau macar sport. ro live va rog! dau funda

10 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Pe www.cool-tv.net sunt toate programele în direct (inclusiv HBO).
Info :
Merge doar cu Internet Explorer și trebuie să ai 2 programe instalate (de ex. VLC Media Player), dar dacă nu le ai îți dă acolo link.

Nu trebuie download sau să-ți faci cont. E gratis și sigur.

| Dєєa a răspuns:

Buna. Eu ma uit mereu pe
http://www.sports-tv.eu/

Funda?

| xDavidxX explică (pentru Dєєa):

E bun sit`u da deunde iau sopcastu ala?

| Dєєa a răspuns (pentru xDavidxX):

Pai. ai internet explorer?

Sau

cred ca de aici: (CRED)
http://sopcast.ro.malavida.com/d3738-descarcare-gratuita-windows

| xDavidxX explică (pentru Dєєa):

Lam intsalat si merge si pe opera dar cand dau click sa porneasca sport.ro iar zice sa il instalez

| Dєєa a răspuns (pentru xDavidxX):

Asta nu stiu. thinking

| xDavidxX explică (pentru Dєєa):

Tu cand ai instalat sopcast cum ai facut sa pornesti acolo un program pe sports.tv

| Dєєa a răspuns (pentru xDavidxX):

Nu stiu eu. sora mea a instalat. happy

| xDavidxX explică (pentru Dєєa):

... intreab-o pe ea. imi tot zice sa dau sus pe bara de gold sa activez cv ActivX sau cum

| Dєєa a răspuns (pentru xDavidxX):

Nu e acasa.