| αntoniα a întrebat:

De o saptamana m-am apucat de handball si imi place fffff mult.
Voi ce parere aveti despre acest sport? Sa ma las sau sa continuu? Voi ce credeti?

Paaaa!
Va multumesc mult!
:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Daviiiiiid a răspuns:

Poi, sportul este foarte frumos, dar in acelasi timp si foarte "barbatesc", sa zic asa. Adica te poti lovi foarte usor. Dar daca tie iti place, si il si stii juca e foarte bine.Eu zic sa te tii de acest sport.Sa auzim peste vreo 10-20 ani ca Antonia este una din Hanball-istele Romaniei.Chiar am avea nevoie de aasa ceva.Baftaa!:*

6 răspunsuri:
| KiddaBăă a răspuns:

Eu fac antrenamente la handbal de 1 an. După părerea mea, nu te lăsa! Și mie îmi place la fel de mult. Nu te da bătută după doar o săptămână! Good luck happy.

| FlorinDiablo a răspuns:

E un sport foarte frumos dar si foarte dur, eu am jucat un an si facusem performanta insa m-am lasat de acest sport deoarece a venit al antrenor care nu ne invata nimic, si isi batea joc de noi asa ca am decis sa nu il mai practic. Daca ai cine sa va invete practical in continuare.

| Isabela96 a răspuns:

Daca iti place de ce sa te lasi doar e un sport frumos si mie imi place:d

Răspuns utilizator avertizat
| alexandra440789897 a răspuns:

Eu, zic sa faci ce simti tu, iar daca iti place sa continui. Nu te da batuta! Succes!

| lier a răspuns:

Si eu am facut handbal si e un sport care merita practicat daca iti place indeajuns de mult ca sa poti face performanta, eu te sfatuiesc sa continui nu ai nimic de pierdut! Succes!