| szmotovio a întrebat:

Ce parere aveti despre un barbat de 28 de ani fffff timid?

5 răspunsuri:
| GEORGE a răspuns:

Cum adica ce parere avem? eu chiar nu inteleg la 28 de ani da daca e timid ne dam seama ca e un baiat linistit care isi vede de treaba lui dar cine stie? poate e timid pe fata si cand nu e prin jur cel pe care vrea sa il faca sa para timid...sa fie cel mai rau, golan, (curvasaraie hehehehe) vb lu jiji laughing intelegi tu ce vreau sa spwinking

| Reek54 a răspuns:

Pfff.

| oanard174 a răspuns:

Pai cred ca e prost ca dacaera destept isi punea mintea la contributie si invingea timiditatea, pe bune.

| fanporsche a răspuns:

Daca are si bani ia-l ca-l invarti cum vrei tu (cred ca e visul oricarui femei), daca nu are, tot ar merita macar o meditare asupra subiectului.

| DennySa00 a răspuns:

Pai daca asa e felul lui...ce pot sa zic am si eu un verisor care este timid si este casatorit, nu cred ca timiditatea este o problema