| BrianGreen a întrebat:

Sall..TPU de unde pot cumpara un echipament al echipei Borusia Dortmund al jucatorului Mario Gotze? nu trebuie sa fie original puma neaparat,, sau macar tricoul sa il cumpar nu echipamentul complet...

Răspuns Câştigător
| XTreme00 a răspuns:

Eu mi-am luat cu Barcelona de pe echipamentedejoc.ro.Suni la numarul afisat acolo si til personalizezi cum vrei, adica iti pune numele care vrei tu, numarul sigla si eventual Puma.Aloha!

3 răspunsuri:
| RobiNBA a răspuns:

Incearca pe ebay. happy Acolo totul e posibil.happy

| WarThunder a răspuns:

Poti gasi in Europa.

| aigheraiho a răspuns:

Cu siguranta o gasesti pe ebay, okazii, sau echipamentedejoc.com