| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU!
Am o mare problema!
As vrea sa imi achizitionez un echipament complet(tricou+short) daca se poate sau doar tricoul cu echipa steaua!
Tin sa mentionez ca pe spatele tricoului sa scrie numele jucatorului(daca se poate din primul 11) si numarul acestuia!
Tricoul/Echipamentul sa fie daca se poate cu modelul celor din sezonul 2012-2013 sau 2011-2012!
Sper ca cineva ma poate ajuta!
Multumesc anticipat!
Funda+VOT Garantat!

2 răspunsuri:
| GarofitaParfumata a răspuns:

Astfel de tricouri au unii colegi, iti pot recomanda sa il personalizezi sau sa comanzi online

| anonim_4396 explică (pentru GarofitaParfumata):

Tu esti chiar sonata la cap?
Am intrebat de unde, daca chiar vroiai funda imi dadeai site-ul!
Dar eu oricum am cautat pe cele 3 site-uri oficiala si nimic, altfel nu ceream ajutorullaughing)))))))))))))))))