| vodka99behappy a întrebat:

imi dati si mie niste ponturi de portar de fotbal daca raman singur cu atacantu ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Krueger a răspuns:

Iesi la el, incearca sa il intimidezi...fa tot posibilul sa il enervezi de fiecare data cand sunteti in postura unu contra unu, doar asa il poti face sa rateze!

| cristi191 a răspuns:

Orice fac istai cu ochii pe minge iesi usor din poarta inspre el fara sa iti iei ochii de la minge sf meuwinkingSau te duci la el si incerci sa prinzi mingea