| AleX_3918 a întrebat:

Ma numesc Alex. Fac un studiu de caz... Ce echipa ce fotbal preferati (din strainatate, nu din tara) si ce jucator va place de la acea echipa? Eu personal tin cu Real Madrid (SPANIA), si jucatorul meu preferat e C. Ronaldo(PORTUGALIA), dar imi place si Casillas (SPANIA), va rog sa scrieti din ce tara este echipa in paranteza (cum am facut eu) si la fel si cu jucatorul. Cel mai bun raspuns primeste FUNDA + >VOT!

Răspuns Câştigător
| Marco14 a răspuns:

Tin cu Real Madrid(SPANIA) si acu tinete bine...Cristiano Ronaldo(PORTUGALIA), Mesut Ozil(GERMANIA), Neymar(BRAZILIA) si imi mai place de Iker Casillas(SPANIA) si restul lotului e foarte bun.o sai facem praf pe barcelona o sa faca tiki-taka-kaka-maka...forta Madrileilor!

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Chelsea-Frank Lampard

| costin_8115 a răspuns:

Barcelona-echipa si jucatorul steven gerrard

| CLau8GeRrY a răspuns:

De mic copil tzin cu Liverpool, iar jucatorul mew preferat este Steven George Gerrard[de unde mi se trage si numele Gerry]...imi place pentru. munca si daruinta fata de echipa sh nationala pe care o da.Este un jucator de urmat, eu unul il consider un idolbig grin:X

| Marco14 a răspuns:

Ms pentru funda...forta realului! acum suntem aurii si pe echipamente~~~~~~~~~~~

| Bossulet a răspuns:

Barcelona. Messi... daca nu stii din ce tari sunt Barcelona si Messi...

| Bossulet a răspuns:

Hai sa radem faci studiu de caz dar dai funda raspunsului celui care a semanat pe exemplele tale laughing) halal studiu de cazlaughing

| andreiolariu a răspuns:

Bayern Munchen (una dintre cele mai frumoase galerii)

jucatorul preferat Arjen Robben

| Lucian02 a răspuns:

Tin cu Ac Milan

Jucatorul Preferat Lionell Messi (Argentina)

| AnaMaryNicol a răspuns:

Barcelona: Messsii.

| RaulDag a răspuns:

Eu tin cu Real Madrid(Spania)
Si ca jucator imi place Mesut Ozil(Germania)

| Teo_9177 a răspuns:

As prefera doua echipe:

a)Liverpool-Steven Gerrard si Luis Suarez
b)Real Madrid-Cristiano Ronaldo si Iker Casillas