| xCrank a întrebat:

se poate mari ficatul de la suplimente nutritive gen:proteine, oxid nitric...

3 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

NU se poate mari ficatul.Suplimentele nu-ti dauneaza cu nimic.Ele se gasesc si in alimente deci nu-ti vor dauna! Nu depasi doza zilnica atata tot.

| Veleno1 a răspuns:

Nu frate, crezi ca sunt create pentru a te imbolnavi? Sunt doar vorbe de la oameni primitivi.In ziua de azi daca fumezi sau te droghezi nu are nimic dar daca bei un shake proteic iti sar toti taranii in cap cum ca"prafurile iti ataca ficatul"

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru Veleno1):

Ce bine-ai ziso!