| Droghh a întrebat:

SALL TPU vreau sa ma inscriu la fotball in C-lung Muscel. si am cateva itrebari. 1. cate ligi sunt. 2.din ce liga imi da bani?. 3.cati bani ma duce sa cumpar totul..echipament si toate cele?

3 răspunsuri:
| matryko a răspuns:

In total sunt 5 ligi. Bani se dau din orice liga. Echipamentul costa in jur de 400 lei daca vrei ceva bun. In 400 de lei intra ghetele si cu aparatorile.

| matryko a răspuns (pentru matryko):

Dar daca ai doar 14 ani nu prea ai sanse la mai mult de LPS.

| Droghh explică:

Am 13 ani