| Droghh a întrebat:

Sall din ce pot face bani am 13 ani. din fotball, pe net, cum?

4 răspunsuri:
| Robbu a răspuns:

Nu trebuie sa gandesti asa la varsta ta.Pentru ca o sa fie momente in care vei avea, si momente in care nu vei avea.Iar de indata ce incepi sa simti gustul banilor "multi", apoi ducandu-le lipsa uneori, o sa fi nevoit sa ii produci prin diferite metode. Tentatia e mare, mai asteapta cativa ani.

| BigG a răspuns:

Daca vrei pe net invata HTML, C++ alte limbaje de programare, pana ajungi la 20 de ani sa fi as. Un programator bun cu 5 ani experienta la o firma mare duce acasa 2000 de euro.

| Droghh explică (pentru BigG):

Nu stiu ce inseamna HTML, C++

| BigG a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/HyperText_Markup_Language
http://ro.wikipedia.org/wiki/C%2B%2B

HTML ii un pic mai simplu. Sunt si carti in romana, cauta pe google ca vei gasi.