| Emanuellaa a întrebat:

Sallut TPU! Stie cineva de ce s-a anulat meciul de fotbal dintre Argentina si Romania? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

S-a anulat datorita faptului ca argentinienii erau obositii dupa participarea la cupa americii si datorita faptului ca selectionerul Sergio Batista fusese demis.

2 răspunsuri:
| RaVuL a răspuns:

Argentina nu a vrut sa mai vina in Romania si acum Argentina trebuie sa plateasca foarte multi baniRomaniei si cred ca va juca cu Portugalia
Fundaa

| gratian a răspuns:

Nu sa mai tinut