| robertoioachim a întrebat:

Salut. A cumparat cineva bilet pariuri de la Godlike Crew de pe Facebook? Deoarece e un tepar, ia 300 lei prin paysafe, da niste meciuri aiurea si apoi te blocheaza. Patit un prieten de al meu. Aveti grija! voi ati patit-o?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Faceti-i raport acestui nemernic sa i se inchida contul.
Iar lumea desteapta nu da bani pe ponturi.
E ca si cum ti-as spune da-mi niste bani si eu iti zic numerele de la loto, pai care ar fi logica?
Deci cine da bani e prost ca da bani.
Dar ce face acest nenorocit e inselatorie si trebuie raportat atat la Facebook dar mai ales la politie spune-i sa mearga prietenului tau.

| johnnny123 a răspuns:

Scuza-ma, dar oricine da bani pentru "ponturi" de pariuri merita sa-i piarda.