| AlexandruSC a întrebat:

Un prieten a pus la pariuri sportive un bilet de 18 bilete cu câștig de 2300 lei, lui i-au ieșit 17 meciuri dar totuși a luat 200 lei, ca cică dacă nimerești peste 11 meciuri, se plătește, e adevărat?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un bilet de 18 meciuri ai vrut sa spui. Da se poate, este o metoda de pariere, nu cunosc daca exact la 11 meciuri, dar stiu ca exista metoda sa iti iasa fara 1 meci, evident castigul este substantial mai mic.