| adryannuu a întrebat:

Nu vreau sa fac reclama si vreau un răspuns doar daca sunteti in temă! A cumpărat cineva bilete de la godlike crew?

3 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Tu detii goodlike crew?
daca NU, atunci CUM ti-ai putea face reclama?!?

| adryannuu explică (pentru JicaContra):

Am vrut să specific că nu vreau să le fac reclamă! Vreau doar să mă informez!

| JicaContra a răspuns (pentru adryannuu):

happy
hmm, se pare ca nu prea citesti pe aici, sunt multi care intreaba la modul "e de incredere aia?" (e ca e sub 50 si asa se spune la Ploiesti big grin )

asa ca, reclama insemna ca uite, am luat de la aia, si a fost bine, samd

ori tu ai intrebat CRITIC daca cineva a luat bilete de la ei, ori asta NU are cum sa fie reclama, de aia am deschis discutia tongue