| UltraLex a întrebat:

Salut a folosit cineva centura de electrostimulare musculara si daca da care sunt rezultatele si daca apar cam dupa cat timp si mai ales este dureroasa sau incomfortabila?

1 răspuns:
| Goldenboy97 a răspuns:

Mie greu sa imi imaginez cum vor oamenii sa slabeasca si sa-si creasca musculatura purtand o centura si stand pe canapea confortabil in fata televizorului rontaind covrigei si mai stiu eu ce.
"Totusi, stimulii artificiali actioneaza asupra muschilor de la nivelul periferic si impiedica obtinerea tuturor avantajelor care provin in urma antrenamentelor de fitness: sanatate fizica si psihica, imbunatatirea echilibrului, potentarea coordonarii si a circulatiei aparatului cardiac etc."
Deci alegem calea usoara sau pe cea grea?