| Nookoo a întrebat:

Salut,

A folosit cineva tribulus ca supliment pentru forta si crestere musculara? Merita sa iau acest supliment?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Am consumat ceva Tribulus de-a lungul timpului și îți pot spune că dacă nu ai probleme cu testosteronul (adică și îl ai scăzut) sau daca ai sub 35 ani nu trebuie să îl iei deoarece nu o sa simți niciun rezultat, eu îl luam pentru că aveam probleme cu testosteronul, dacă vrei ceva să îți mărească forța încearcă Beta Alanine

8 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Mai bine o shaorma cu de toate!
E mai sanatoasa decat prafurile alea.

| HadesSs a răspuns:

Da,se simte o oarecare crestere a fortei.

| Iote a răspuns:

Dar o sapa, sau un tarnacop acum in afara sezonului de prasit, nu ar fi mai bune?

| PașaHassano a răspuns:

Da, nu te astepta la cine stie ce forta de urs, o mica imbunatatire se observa.

| PașaHassano a răspuns (pentru Iote):

Ai muls vaca?

| Nookoo explică (pentru PașaHassano):

Da' tu ai muls-o?

| RobertMoon a răspuns (pentru danbnz):

Tribulus e o plantă, nu un praf, dacă habar n-ai de ce te obosești să comentezi?

| danbnz a răspuns (pentru RobertMoon):

Really?
Cumperi cumva planta in ghiveci?
Tu asa o folosesti? Mananci frunzele, rozi radacinile?

Ce se gaseste in comert e sub forma de capsule, comprimate sau extract lichid... de aia le-am zis generic prafuri. In compozitia acelui supliment nu e doar tribulus, mai sunt si alte chimicale care nu sunt toate de origine vegetala... alte "prafuri" din punctul meu de vedere.