| jonydd a întrebat:

Este bun acest supliment pentru crestere si refcere in masa musculara? http://www.redis.ro/......s-pro.html ce imi recomandati pentru crestere si energie... mersi

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Vezi ca tribulus trebuie luat cu grija, afecteaza productia de testosteron.

Daca vrei ceva pentru refacere : glutamina
pentru energie si crestere : creatina
pentru dupa antrenament : proteine

Ma rog, toate sunt pentru crestere, dar actioneaza diferit. In ordinea importantei : proteine, glutamina, creatina

| daassh a răspuns:

Da, este bun, tota gama de la Animal este foarte buna, mai trebuie s icorpul sa raspunda "pozitiv" la acest supliment adica sa dea randament produsul, prin cate stii(sau nu) nu toate produsele cu, care-mi merge mie bine sa-ti mearga si tie la fel de bine, poate sa-ti mearga si mai bine sau chiar deloc bine depinde deaccea trebuie incercate cat mai multe suplimente s avezi cu, care-ti da corpul randamentul cel mai bun.Succes!