| AlexM24 a întrebat:

Tribulus terrestris. Se spune ca este un steroid natural, un supliment minune, altii spun ca este doar un afrodisiac. Intrebarea mea este daca cineva l-a folosit si a obtinut rezultate vizibile in culturism.

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Este un stimulator de testosteron. Daca nu ai peste 30 de ani nu ai nevoie de el intrucat nivelul de testosteron din corp ar trebui sa fie deja ridicat, deci tribulus nu ar avea nici un efect.

| Cosmin86 a răspuns:

E pur si simplu un amarat de stimulator de testosteron, atat si nimic mai mult