| LaduncaDarian a întrebat:

Salut abdomenul cu 8 patratele e ceva genetic sau depinde de cat sport faci sau depinde de ce inaltime ai?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Acele pătratele le avem cu toti,dar sunt ascunse de țesutul adipos,prin sprinturii,culturism,dieta,putem avea acele pătratele, desigur ca exista persoane care chiar daca fac sport tot nu vor avea asa ceva, fiecare individ e diferit, contează si genetica ta, uni au masa musculara mai mare natural fara a face sport

| Sn4k3 a răspuns:

Tine de genetica.

| 1231242 a răspuns:

Genetic,restul sunt detalii.

| laposiandrei2001 a răspuns:

8 patratele e greu sa ai avand in vedere ca 6 abia au unii

| AlinAsk14 a răspuns:

Te pot ajuta abdomenele tractiunile etc. poti cauta pe internet mai usor dar depinde de cat de mult te antrenezi
inaltimea nu conteaza foarte mult dar, dupa parerea mea 1.65+

| Vladut2305 a răspuns:

Salut, fiecare dintre noi este diferit, unele persoane pot pune masa musculara foarte repede deoarece genetica ii favorizeaza, altii lucreaza foarte mult si ating progresele mai greu sau chiar deloc, insa daca doresti un abdomen lucrat poti incepe un antrenament si dupa un timp vei vedea rezultatele care vor fi in functie de genetica ta.