| florin15091993 a întrebat:

ajutati.ma si pe mine cu niste raspunsuri va rog.M-am apucat de sala de 2 saptamani si as vrea sa iau proteine, mai precis creatina. Fara suplimente are efect? Unde o pot gasi? Muschii imi raman asa dupa ce se formeaza daca intrerup antrenamentele si administrarea de creatina?

2 răspunsuri:
| theo96 a răspuns:

"niste proteine, mai precis creatina":)))
ca sa iti raspund la intrebare, poti gasi creatina pe net:http://www.megaproteine.ro/Creatina/,in magazinele care vand suplimente si in magazinele salilor de fitness.
Da, muschii iti raman si dupa intreruperea antrenamentelor/administrarea creatinei, nu este indicata folosirea creatinei mai mult de 8 saptamani fara pauza.

| Cosmin86 a răspuns:

DE CAND creatina e o proteina?

Proteine = ceva, creatina = CU TOTUL ALTCEVA

Mai documenteaza-te inainte sa aberezi