| PankakesS a întrebat:

Salut all.as vrea sa va pun o intrebare...am pieptul destul de dezvoltat..am facut multe exercitii pentru piept..de mult timp.acum as vrea sa va intreb...niste exercitii si dieta pentru lucrarea abdomenului? ..multumeschappy

Răspuns Câştigător
| NAdrian a răspuns:

Exercitiile pentru abdomen cele mai bune sunt ridicarile de picioare, si tot ce tine de echilibru in pozitii grele nu trebuie sa faci repetari pentru ca nu e un exercitiu anume poti sa stai in acea pozitie si numeri, ca fiind repetari.
Pentru dietalaughing te-as sfatui sa nu dormi imediat dupa ce mananci sau sa nu stai intins pe pat, chiar daca e greu.

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Sall. Coarda mobilitate, bazin, si abdomene la tractiuni. Hrana cat cuprinde. Daca faci aceste trei exerciti, vei avea si abdomen si un corp lucrat, si modelat. Pa!