| LittleMrOlympia a întrebat:

happy Am o intrebare..mai ciudata.happystiti, am pieptul destul de dezvoltat.happy Nu in sensul ca as avea piept de femeie.hee heeEste bombat..si tare.happyDa' colegii rad de mine la scoala.:-

2 răspunsuri:
| MentalHolocaust a răspuns:

Nu trebuie sa ii iei in seama pentru ca fie care este asa cum e cum l-a facut Dumnezeu, si nu ar trebui sa te comenteze asa esti tu si esti speciala in felul tau.Si ar trebui mai intai sa se uite la ei inainte sa te comenteze pe tine

| 789 a răspuns:

Stai linistit cunosc si eu cateva persoane cu astfel de piept.treaba e ca unii au pieptul iesit in afara sia alti mai spre interior. sper ca tiam fos de folos