| Andreeaioan115 a întrebat:

Salut am 1.64 si 48 de kg sunt grasa?

Răspuns Câştigător
| NilstarAndrei a răspuns:

Nu pentru ca dupa cum spun multe studii la inaltimea de 1.64m ar trebui sa ai 49, 5 kg deci esti chiar slaba daca pot sa spun asa tongue

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu, cu siguranta nu esti grasa. Esti foarte bine. Cred ca si tu stii asta.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nup.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Eu strang in brate femei de 35 de ani in urma si au cam fost cateva. La 48 kg esti o delicatesa dar ...depinde si cum sunt asezate.

| DaCumSaNu a răspuns:

Intrebarea asta e de anul trecut si zici ca ai 1, 64
in iunie 2017 zici ca ai 1, 62
Da' esti vreun specimen ciudat care scade in inaltime cu trecerea timpului in lloc sa creasca sau ce? rolling on the floor

| Panzer1945 a răspuns:

Imens de grasa, cat o planeta happy Nu, stai linistita.

| DevilNight01 a răspuns:

Cunosc persoane si mai grase la inaltimea ta si nu arata prea rau deci esti normala la greutate