| anonimbuc21 a întrebat:

Salut,
Am 1.68 putin cam scund si vreau sa merg la politie.
Uneori am probleme la săritura în înălțime.
Uneori ating, uneori nu.
E vreun secret sa sar cât mai ușor?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inaltimea nu este un impediment pentru selectia la Politie, dar probele sportive sunt obligatorii si eliminatorii, cat si testele medicale.
Nu-i nici un secret sa sari mai usor, doar sa exersezi zilnic de cel 100 de ori saritura si in cateva saptamani ajungi sa o imbunatatesti.

| dinaprilie a răspuns:

E ok intrebarea.dar cred ca pe un forum de sport unde POATE gasesti si vreun antrenor, sportiv profi sa iti inpartaseasca vreun tips and tricks.

Răspuns utilizator avertizat