| EMOtiva27 a întrebat:

Am 12 ani si vreau sa mă apuc de gimnastica, dar am doua întrebări :
1) Cum pot sa îmi conving parintii sa mă duca?
2) Unde as putea face gimnastica in Craiova? Este cam târziu sa fac gimnastica, asa ca poate stiti un loc in care m-ar primi. Nu vreau neapărat sa fac performanta, numai sa mă primească acolo

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu cred ca e prea tarziu, ai 12 nu 16-17, de obicei cam pana pe la 21-22 poti s-o practici, deci tu ai timp gramada. Insista, spune-le ca-ti place si ca un sport e foarte bun pentru dezvoltarea ta. Nu vad de ce nu ar fi de acord, activitatile extrascolare, in special sporturile, au doar beneficii pentru educatia si dezvoltarea ta.

1 răspuns:
| TheWomanCat a răspuns:

1.Insista
2.Nu stiu