| GoLoveYourself a întrebat:

Buna, am 25 de ani si vreau sa ma apuc de gimnastică artistică. Stiu ca acum e tarziu si nu am nicio sansa sa fac performanta. Dar mereu mi-am dorit si cred ca macar asa pentru sufletul meu in weekend sau dupa ce termin munca ar fi minunat. Stiti unde as putea sa ma duc in București? O sala dotata cu toate aparatele si care sa accepte adulti începători?

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Mai bine dans.

| VoidEternal a răspuns:

Nu știu unde ai putea să mergi, dar te încurajez să o faci. happy Si te felicit pentru decizie.

| GoLoveYourself explică (pentru VoidEternal):

Mulțumesc pentru încurajare!?

| GoLoveYourself explică (pentru GoLoveYourself):

Acele semne de întrebare erau un smiley face de fapt happy