| k1dutz82 a întrebat:

Am 13 ani si 40 kg as putea merge la sala?

7 răspunsuri:
| MrsAllAmerican a răspuns:

Esti destul de slaba pentru varsta ta... daca mergi acolo sa slabesti... nu cred

| EuAiciPrezentPeNet a răspuns:

Nu. Oricum esti in crestere si o sa slabesti fara sa iti dai seama

| Nєó a răspuns:

@k1dutz
începe să mergi la sală când vei fi în vârsta de 15-16 ani dacă vei fi în continuare gras, dacă vei fi slab să nu te duci ^ sfatul meu.

| OhGodWhy a răspuns:

NU! cel putin 16_17 ani

| Mateescu_Dragoş_1996 a răspuns:

Mai ai rabdare! La sala se merge de regula dupa varsta de 16 ani (cel mai devreme)!

| ShadoWCrist a răspuns:

Este prea devreme pentru sala...nu este bine de la varsta ta sa te duci la sala.Pe la 16-17 ani mai merge.happy

| hydrantmarian a răspuns:

Nu. pentru ca esti foarte slab