| TheBoy26 a întrebat:

Salut, am 15 ani, ce exercitii as putea face acasa pentru a "face" patratele big grin si cat timp?(nu am posibilitatea de a merge la sala deoarece la mine in oras nu este sala)

2 răspunsuri:
| sLowSpawN a răspuns:

Pai ai putea face abdomene, cam 50-60 si cate 4-5 serii cu pauze de cate 2-3 min intre serii, in fiecare zi.

| SoniaTeodora a răspuns:

Necesita mult timp sa faci patratele daca nu ai avut antrenament pana acum sau daca nu ai prea facut sport. Uite ce iti recomand sa faci, de 3 ori pe saptamana, si pe langa asta niste abdomene normale cate crezi tu ca poti.
http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY