| denis988 a întrebat:

Am 13 ani si merg la fotbal. Ce minge pana in maxim 150 lei imi recomandati? sa nu fie de cauciu bineinteleslaughing sa fie buna, nu neaparat originala, poate fi si replica. Si de la ce magazin o pot cumpara (sunt din Medias)? Mentionez ca ne jucam pe betonbig grin Funda

3 răspunsuri:
| theLOVEsc a răspuns:

Te poti duce in InterSport din Sibiu acolo sunt mingi bune care se incadreaza si in bugetul tau.

| Stef0909 a răspuns:

Eu zic sa te duci in carrefour daca ai unde stai ubig grinsi du-te in TeamSportsunt mingi cu miilelaughing

| alexjurjut a răspuns:

Te poti duce in InterSport din Sibiu acolo sunt mingi bune care se incadreaza si in bugetul tau.