| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama ca o minge de fotbal e originala?

8 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Dupa pret

| Trollerul a răspuns:

Daca are gust bun.

| Kidduț a răspuns:

Ambalajul, eticheta de prezentare a produsului, precum si informatiile care sunt inscriptionate pe eticheta, trebuie sa fie principalele lucruri pe care trebuie sa le verificam.Cu alte cuvinte, numele, logo-ul si sloganul (daca apare pe eticheta) produsului trebuie sa coincida in totalitate cu originalul. Daca acest lucru nu se intampla, este limpede ca avem de-a face cu un fals.
Cumpara dintr-un magazin specializat si nu ai probleme.

| robertungureanu76 a răspuns:

Este foarte simplu:pe orice mingie scrie oficial mach ball cea care este originală și pe cea care nu este originală scrie replica.Nu ai cum să te păcălești.

| Alexandru_Corneliu_1997 a răspuns:

Vezi daca este buna daca este rezistenta...

| Joltea_Stefan_1995 a răspuns:

Te uiti unde este facuta si daca este facuta in indonezia... Germania. Olanda de acolo