| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 14 ani si folosesc o centura de facut muschi ABS & CORE de cateva zile, de asemenea fac si exercitii fizice merg la fotbal etc.As dori ca pana maxim pe 25 iulie sa scap de grasimea de pe burta (nu e foarte multa dar nu am forma de trapez si abdomenul nu este atat de bine reliefat din cauza acestei grasimi de pe abdomen si solduri) si sa am muschii picioarelor, abdomenului, mainilor formati.Credeti ca este posibil folosind si centura si facand si exercitii zilnice? Sfatuiti-ma pls.

Răspuns Câştigător
| norbee1994 a răspuns:

Salut. inainte sa merg la sala de forta atunci invelesteti purta cu folie noi asa facem la box ...si ia-ti un tricou si un hanorac si ai sa faci abdomene si o sa slabesti

2 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Abdomelene nu ajuta prea mult contra garsimii, sunt doar ca sa faci muschi, daca vrei sa dai jos grasimea trebuie cardio, si exerciti aerobice, ai avea mai multe rezultate daca o zi ai face jogging si o zi abdomene

| norbee1994 a răspuns:

O funda?