| Cristian0 a întrebat:

Am 14 ani si sunt un baiat modest din craiova. Ma pasioneaza foarte mult "inotul" si as vrea sa stiu daca exista in craiova un bazin acoperit unde pot inota pe timp de iarna/toamna.Pentru un raspuns bun voi oferi o funda! Va Multumesc

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Modest adică nu ai bani, și vrei și tu să înoți gratis la bazin. Succes mult.

1 răspuns:
| Lolly184 a răspuns:

Scuze ca sunt pe langa intrebare, dar nu ma puteam abtine. Ce treaba are modestia cu faptul ca tie iti place inotul si ca ai vrea sa stii daca exista un bazin acoperit in care poti inota pe timp de iarna? -_-