| OmulTalentat a întrebat:

Am 16 ani si sunt pasio at de lupte. Ce imi recomandati intre box, arte matiale mixte si l.a.ba?

5 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Iti recomand sa faci box, o sa te pasioneze din primele zile. Daca esti firav de fel, nu are rost, apuca-te de l.a.ba.

| Mihaelablabla a răspuns:

Arte martiale mixte clar!

| MariusMarius07 a răspuns:

Daca n-ai pus intrebarea la misto. Eu unul fac box, mi se pare un sport mult mai complex, in care cresti atat fizic cat si psihic. Acum stii cum e, fiecare isi promoveaza sportul pe care-l face. Eu unul iti recomand boxul.

| axeel02 a răspuns:

Depinde de cum esti dezoltat... daca le ai bine din incheitura iti recomand l.a.ba

| Borhifr a răspuns:

Incearca karate