| Biduta_Dumitru_1989 a întrebat:

Salut.Am 17 ani si 1, 76 m inaltime.Fac sala de cateva luni, iar de vreo 2 ani am sesizat faptul ca nu am mai crescut deloc.Mai am sanse sa cresc macar cativa cm?

3 răspunsuri:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Este posibil sa mai cresti dar asta tine de genetic si alimentati. Trebuie sa suplinesti organismul dupa antrenament cu nutrienti specifici. Multe proteine si fibre in dieta ta trebuie sa ai!
Iti recomand sa intri pe youtube si sa cauti canalul Totul despre steroizi. Acolo un culturist profesionist ofera explicatii despre tot ce vrei sa stii in cel mai mic detaliu. Si are si antrenamente foarte smechere.

| Raiki a răspuns:

Nu, esti deja cat un munte!

| NuMaiSuntNumeDisponibile a răspuns:

Unde?laughing)