| MUFFIN0000 a întrebat:

Salut, am 17 ani si ma gandesc sa ma apuc de un sport. Intrebarea mea este, nu e prea tarziu? Pe toata lumea pe care o stiu ca practica un sport, o fac de cand sunt mici. Are ceva daca m-as apuca acum?

Răspuns Câştigător
| Daiana177 a răspuns:

Nu, nu are nimic.Sunt oameni care se apuca si pe la 30 de ani deci nu i mare lucru daca te apuci de acum.Singura diferenta este ca la inceput toti ceilalti vor fi mai avansati decat tine, dar in timp vei ajunge la nivelul lor

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de sport. Dacă vrei sa devii gimnast sau atletism e târziu, dar dacă vrei sa faci sport pentru a te simți bine și pentru sănătate, niciodata nu e târziu. Bye

| AFR81 a răspuns:

Pentru a face un sport de performanta, la varsta asta este mult prea tarziu. In schimb, ar fi mai mult decat indicat sa ai un asemenea hobby.