| maneaandrei18 a întrebat:

Salut am 20 de ani 1.73 inaltime si 69 kg as vrea sa stiu daca este bun acest tip de anntrenament!
Piept+Triceps
Picioare+Abdomen
Spate+Biceps
Umeri+trapez
Biceps+triceps

6 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Cum de ai 69?
raised eyebrows
E ok, dar lasă cartofii prăjiți și mănâncă sănătos
smugwinking

| wolder a răspuns:

+ joggingwinking

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Frate uite aici ceva calumea.
Aici gasesti video-urile care iti arata tot ce sa faci in fiecare zi si multe alte lucruri.
Iar aici ai programul http://www.bodybuilding.com/images/gethin12week_print_calendar.pdf

In caz ca ai vreo nelamurire sau nu gasesti video-urile sau nu stiu ce, sa imi zici;)

P.S Iti recomand sa scoti programul la imprimanta, e mai motivant :))

| unknøwn a răspuns:

Nu te lua după ăsta de mai sus, habar n-are.
Antrenamentul e bun.
Atâta timp cât scoţi Biceps+Triceps, aia a 5-a zi şi la 4 zile restul exact cum sunt.
Doar să iei o zi pauză între a doua zi(picioare) şi a 3-a.

| Marius1985 a răspuns:

Daca esti incepator, uite aici un ghid: http://steroizi.ro/......luna_1.php

| HelpBoy a răspuns:

Deci eu sunt la sala si iti poti spune cum sa faci ...adika cum fac eu daca vrei :
Pieptul+Biceps
Spate+Umeri Abdomene se fac intre exerciti... pentru ca sa fii int-un ritm daca ma intelegi...
Sau poti face Spate+umeri+triceps
Picioare poti face cate putin la sfarsitul fiecarui antrenament... Tarpez nu fac deci poti sa il incluzi unde ti se pare tie mai usor...