| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 73kg si 1.73 si fac sala de 2 luni
Si am luat pana acum creatina.dar mnah..as vrea sa iau GFX 8 SAU MASS TECH SAU GOLD WHEY CE ZICETI?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te ajutã am incercat eu cu de toate, ai nevoie de un alt program cum ar fi upper/lower sau full body. Cu o frecventã mai mare, ar trebui sa tintesti pentru +100kg piept, genu +140kg, indreptari +180kg, umeri +80kg

| Nicky29 a răspuns:

Nu mă pricep la suplimente dar eu zic ca dacă vrei poți sa iei și mass tech și gold whey amândouă sunt bune și mă refer sa le iei pe amândouă în aceiași luna.