| LikeForMe123 a întrebat:

Am aproape 16 ani si as vrea sa ma apuc de sala, am 1.74 si 58kg si mi-e ca nu o sa mai cresc in inaltime apoi... Faza e ca nu stiu daca mai cresc si asa, normal...Ce imi recomandati sa fac? Daca m-as apuca de sala, cam ce greutati ar trebui sa folosesc pentru a nu-mi accidenta articulatiile? Scuze pentru exprimare, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Ai tot timpul sa cresti. Mergi pe alergari bazin, coarda. Legat de sala, greutati mari, masa, greutati mici, fibrare.

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Antrenor personal... sau macar instructorul de la sala sa te invete. In niciun caz nu te apuci tu singur (indiferent de varsta).

| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Iti recomand la inot / basket daca vrei sa te inalti.
Acuma daca ai tai sunt mici, nu te astepta sa fi mai inalt ca ei.
Sper sa nu te superi, parerea mea ca ai 1, 74 si 58kg doar? Mai incearca sa mai pui niste KG, sa faci macar 65-70...
Eu am 1, 76 si 75kg, pot sa zic ca arat ok.

| aXy99 a răspuns:

Vei continua sa cresti in inaltime.

| LikeForMe123 explică:

Va mulțumesc tuturor pentru răspunsuri!

| Cosmin86 a răspuns (pentru baru):

Greutati mici fibrare? Serios? Mai documenteaza-te.