| anonim_4396 a întrebat:

Am aproape 19 ani si cam 1, 72 m. Mai exista posibilitatea sa ajung la 1, 80 m? Daca da, cum? (exclus inotul)

Răspuns Câştigător
| camus999 a răspuns:

Dar trebuie neaparat sa ai 1, 80? si 1, 72 e destul de bine! de ce naiba iti doresti sa fii gigant?! happy ( glumesc) si daca vrei sa stii... persoanele de sex masculin pot creste si pana la 22- max. 24 ani deci... poti ajunge la 1.80
-_- practica baschet ca sport si ai sansele de 60-65 % ca pana la 21 de ani sa ai 1.80

4 răspunsuri:
| bogdan619 a răspuns:

Basketball.eu am 12 ani si am 1.72 dar sigur o sa cresti la 1.80;
depinde si daca parinti sau rudele tale sunt mai scunde

| Gdeni a răspuns:

Apuca-te repede de baschetwinking

Răspuns utilizator avertizat
| loorentzoo a răspuns:

Mai cresti pana la 21 de ani asa ca daca nu faci un sport care sa te ajute sa cresti si acesta facut in,, regim'' de performanta degeaba faci.