| MafteiStefan a întrebat:

Salut, am bicicleta rockrider 520 si vreau s-o modific. Aș vrea să îi pun frane hidraulice, cum pot face asta?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Singur nu reuşeşti, du-te la un service de biciclete. Şi acolo o să zică că nu merită că e prea scump. Nu asta ai fi vrut dar asta e realitatea

| Edmonds2342 a răspuns:

Încerca la un service de biciclete

| User23434 a răspuns:

Trebuie sa cumperi frane, manete si camasi/ furtune noi. Pe langa iti mai trebuie si lichid Dot4 si seringi pentru a baga lichidul si a scoate toate bulele de aer happy. O investitie mult prea mare