| Lovvoso a întrebat:

Salut, am cumparat de curand Universal Animal Pack si as vrea sa stiu cand este cel mai bine sa il iau.
Invat dimineata iar de la 13:00 la 15:00 sunt la antrenamentele de rugby si dupa de la 15:30 la 17:00 sunt la sala de fitness unde ma antrenez pentru dezvoltarea masei musculare( am 2 ani de zile de cand lucrez).
Cand este cel mai bine sa iau Animal Pack-ul?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! animal pak se ia 1 pachetel cu 30 de minute dupa masa dinaintea antrenamentului, trebuie sa consumi cu multa apa, ai grija sa nu depasesti doza recomandata pentru consumul zilnic.Bafta