| Klerul a întrebat:

De cateva zile m-am apucat de sala si as vrea sa stiu daca exista pastile pentru varsta mea pentru dezvoltarea masei musculare mentionez ca am 14 ani. Daca da as vrea un link de unde le pot comanda

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Mai bine ai dea niste search-uri pe google ca sa vezi cu se se mananca cresterea in masa musculara apoi sa vii sa intrebi de "pastile".

| greyhound a răspuns:

Mai bine ai cauta sa faci un alt sport, unul mai adecvat varstei tale. Nu vad sub nici o forma un copil sa poata sa se tina de sala si decat sa abandonezi dupa cateva luni si sa te plangi ca sala e naspa mai bine te orientezi spre altceva. Pana la urma nu e singurul mijloc de a-ti forma corpul.

| Wehes a răspuns:

Apuca-te de altceva pana la 16 ani.
Ca ''pastilele'' nu-s de tine, deocamdata.

| larisalary12 a răspuns:

Mai bine fa sala si nu te indopa cu pastile