| SoferBun a întrebat:

Am de 2 ani (acum am 17 ani) o problema ce a inceput sa ma scoata din sarite. Sfarcurile sunt umflate la caldura, iar la temperaturi scazute sunt normale, este o dereglare hormonala? E de la grasime? Ma deranjeaza foarte tare deoarece se vede urat, nu ma pot duce la un strand de rusinea ce o am.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cum nu mentionezi ca esti fata sau baiat, iti dau 2 raspunsuri:
- Daca esti fata, pune-ti sutien si s-a rezolvat problema.
- Daca esti baiat, probabil esti mai plinut si de aceea se vad asa sfarcurile.
Apuca-te de gimastica, tonifica-ti pectoralii si vei arat f bine.

1 răspuns:
| SoferBun explică:

Sunt baiat, m-am gandit ca dupa nume isi da lumea seama.