| Andreiyy a întrebat:

Salut, am i intrebare bpentru cei care fac culturist, sau cei care au fost culturisti. Eu am luat Whey Protein, nu m-au ajutat... deloc. M-am ingrasat de la ele. Imi puteti spune o proteina/creatina sau ceva bun... sa creasca masa musculara mai rapid. Am 79 kg, 1, 80. Daca ma puteti ajuta, multumesc frumos. O seara placuta va doresc tuturor.

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Daca nu tragi tare de fiare, cand iei proteine, degeaba mai iei.te umfli cum ai patit si tu.las-o moarta.si daca ai grasime, nu are rost sa iei proteine.

| Skilline2012 a răspuns:

Va mananca in fund sa luati proteine...