| Frt_Crispert_1996 a întrebat:

Am luat impreuna cu un prieten o cutie de GFX - 8 si l-am impartit, iar cutia a ramas la e.
Imi puteti spune in ce cantitati sa il iau, si cand?
Mersi frumos

Răspuns Câştigător
| mcdeliric1 a răspuns:

Se amesteca 2 masuri (70grame) in aproximativ 250g de apa sau lapte. O portie se consuma imediat dupa antrenament, iar una, ori dimineata daca nu puteti manca, ori intre doua mese (distanta de minim 2 ore).
Gfx 8 se foloseste inclusiv in zilele fara antrenamente. Muschiul se reface, implicit creste, cand se odihneste.

Funda?

10 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Mi-e greu sa cred ca e o domnisoara care ascuta ''Deliric'' laughing
Ce poti sa le faci? 95 % din cei care raspund, o fac doar pentru ca..catu ila de funda straight face

| mcdeliric1 a răspuns (pentru Wehes):

Principalul scop e sa ajuti, daca poti, daca nu incerci. Care e problema ta?

| Wehes a răspuns (pentru mcdeliric1):

Ajuta daca Poti. Incearca sa ajuti. Dar nu iti trebuie o rasplata care nu, ne ajuta cu nimic.

| mcdeliric1 a răspuns (pentru Wehes):

Nu ma bazez pe ''rasplata'' cum zici tu, pentru ca intr-adevar nu ajuta cu nimic. Cer funda pentru-ca asa functioneaza sistemu' pe siteu TPU. Se numeste amabilitate.
Si apropo, care e treaba cu ''Mi-e greu sa cred ca e o domnisoara care ascuta ''Deliric'' ''?

| Wehes a răspuns (pentru mcdeliric1):

Treaba e ca am dat un reply la Cosmin dar vad ca comentariul lui a fost sters.
Nu vad rostul in a continua. Sa ai o seara buna`.

| mcdeliric1 a răspuns (pentru Wehes):

Si care era comentariul asa zisului Cosmin?

| Wehes a răspuns (pentru mcdeliric1):

Comentariul asa-zisului Cosmin ori a fost sters de catre moderatori, ori de catre insusi El.
Acuma vrei sa o tinem lant?! ok, cere funda in continuare. Treci peste ''sfatul'' meu.

| mcdeliric1 a răspuns (pentru Wehes):

Mai degraba reproș decat sfat, in fine, Doamne ajuta!

| Wehes a răspuns (pentru mcdeliric1):

Repros sau Sfat, uita-l.
Nu exista Dumnezoo straight face ( ''Doamne ajuta'' )

| mcdeliric1 a răspuns (pentru Wehes):

Asta ii parearea ta, fiecare crede ce vrea. Eu nu-s de aceeasi parere, eu cred in Dumnezeu si chiar daca exista sau nu, nu am nimic e pierdut. Dar tu, din moment ce nu crezi, nu e la fel. Daca nu exista nu ai nimic de pierdut, dar daca exista... Trage tu concluzia wave.