| Patrick49 a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra. Vreau sa ma apuc de un sport nou. In trecut am practicat mai multe sporturi cum ar fi fotbal, rugby, tenis, hockey. Momentan nu mai practic nimic de 1 an si jumatate. Am 15 ani si daca stiti cumva vreun sport din care inca se mai poate face performanta cat de cat nu evitati sa-l spuneti. Pana acum m-am gandit la ciclism, tenis de masa si tir cu pusca. Ce ziceti? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Florentina_Andreea_1984 a răspuns:

Eu as zice sa faci karate kyokushin. Si eu practic acest stil de carate si poti ajunge la performanta. Am multe medalii si cupe, chiar daca fac de aproape doi ani.

7 răspunsuri:
| MULLER96 a răspuns:

Culturism poti face chiar si fii sport ce participa eu in sport foarte esthetic si frumos dar lucru si efort e tare maresi este foarte costisitor pentru al practica la macsim si cu rezultate maxime la in nivel inalt

| Lowwow a răspuns:

Acum depinde pe ce vrei tu sa faci performanta si eu am facut foarte multe sporturi pana acum si de vreo 2 ani sunt inactiv, de asta m-am apucat de sortul degetelor, cum imi place mie sa ii spun laughing
Frate fa ce iti place tie mai mult, nu mie sau mamei sau taticului tau, fa ce te reprezinta si te atrage ca si sport si colectiv.
Sper ca te-am ajutat, nu am vrut sa influentez decizia ta. Numai bine!

| RonaldCasian a răspuns:

Încearcă tenis de câmp

| tehno125482 a răspuns:

Inotul

| Patrick49 explică (pentru Lowwow):

Dintre ciclism, tenis de masa si tir cu pusca ce ai alege daca ai fii pus sa alegi?

| Lowwow a răspuns (pentru Patrick49):

Practic deja tenis de masa si tir cu arcu' deci probabi ciclism, asta voiam sa fac si cand eram prunc

| Violleta2022 a răspuns:

Volei, un sport frumso de echipa, unde nu te intalnesti cu adeversarul pe terenul tau.