| MeeTz a întrebat:

Am o dilema si nu am decis sa ma consult cu voi. Vreau ca la vara sa incep antrenamente pentru un anumit stil de lupta, si m-am gandit la MMA (care este extrem de dur, dar practic) si MuayThai (care este inclus in mma+ alte stiluri de lupta). Voi daca ati fi in locul meu ce ati alege, DE ce?

1 răspuns:
| cristi1505 a răspuns:

MMA-ul este cel mai bun sport de bataie.De exemplu pe strada este cel mai folosit tip! MMA-ul este lupta de strada.Si eu practic acest sport dar ma axez mai mult pe kickbox deoarece imi place mult mai mult decat MMA.