| alexxanonim a întrebat:

TPU care stil de lupta este bun in bataile de strada thinking kingbox sau altceva ca de exemplu MMA sau alte stiluri de lupta sunt bune si dati si nume dau funda!

1 răspuns:
| vocea a răspuns:

Salut, alex cand vine vorba de batai de strada nimic nu este sigur, sunt multi factori care intervin, normal ca unu la unu intr-o lupta dreapta un uptator de kingbox sau mma l-ar face zob pe unu care cuta scandala, dar problema este ca aici nu se mai tine cont, unuii pot avea cutite sabii, pistoale si deja este altceava sau vin mai multi, intr-o bataie de strada nu stii niciodata care este sfarsitul, cel mai sigur ori este sa eviti ori sa il lovesti inainte sa dea el primul doar asa ai sanse