| Petre1997 a întrebat:

Am o intrebare este bine sa iau proteine am 16 ani 1.76 inaltime si 69kg si merg la sala de 6 luni happy

Răspuns Câştigător
| ravendem a răspuns:

Este chiar indicat! proteine cu 90% proteina cat mai putini carbohidrati multa mancare. peste oua pui branza lapte fructe legume! si multa seriozitate la sala

8 răspunsuri:
| TheDarK2012 a răspuns:

Părerea mea e că mai bine nu iei nimic. Fă sală natural, fără absolut nimic. Proteinile le poți lua din alimente.

| Cosmin86 a răspuns (pentru TheDarK2012):

Suplimente = natural, tot din mancare sunt facute.

ca de obicei, esti COMPLET PE LANGA.

| GabyGino7 a răspuns:

Eu zi sa nu iei, deoarece daca nu mergi la sala in fiecare zi bratele o sa-ti atarne si poti da in alte boli.

| florynmondialul a răspuns:

Tu deja iei proteine din mancare! daca te referi la suplimente, da poti sa iei deoarece e tot mancare concentrata!

| Petre1997 explică (pentru ravendem):

Multumesc pentru sfat happy

| Petre1997 explică:

Multumesc tuturor de sfaturi happy

| Petre1997 explică (pentru florynmondialul):

Multumesc mult pentru sfat big grin

| florynmondialul a răspuns (pentru Petre1997):

Cu placere!